Akrilik Tezgah Tamirat ve Bakımında da Gaziantep Bölgesinde Hizmetinizdeyiz.


Corian tezgahlarinizin tamiratı için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir yada doğrudan telefon açarakta sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.


alt

AKRİLİK TEZGAHLAR HAKKINDA

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir. Akrilik Solid Surface masif malzemeler, günümüzde özellikle Mutfak Tezgahlarında ve Banyo Tezgahlarında, Teknelerde, Fast-food, Otel, Hastane ve Laboratuvar Tezgahlarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir. Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.

Akrilik Mutfak Tezgahları Nasıl Kullanılır ?

Corian akrilik, dayanıklı ve homojen yüzey malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Kolay tasarımı ve montaj rahatlığı nedeniyle en çok mutfaklarda tercih edilir. Mutfak tezgahlarında kullanılan akrilik, aynı zamanda tezgah ve üst dolapların arasında kalan duvar olan arkalık panelde ve evyelerde de kullanılır. Ek yerlerinin gözükmemesi nedeniyle ortama şıklık ve düzen katan akrilikler birleşim noktalarında kir ve mikrop da barındırmazlar. Çok fazla renk ve desen seçeneğinin mevcut olması nedeniyle istenildiği gibi mekanlara dekor verilebilir. Mat ve parlak yüzeyler tercih edilebilir. Kirlendiğinde direkt müdahale etmenizi önerdiğimiz akrilik tezgahları ıslak bir bezle kolayca temizlersiniz. Tezgahınızı aşırı ısılardan korumalısınız. Kolay temizlenme ve bakteri üretmeme özellikleriyle sizi ve ailenizi korur.